Elbiseler

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

QUARTZ BROWN 3,00mm

(0)
615,00TL

  Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Brown, kahve ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.  Neopren %100 CR (Chloro..

Hızlı Görünüm

QUARTZ BROWN 5,00mm

(0)
650,00TL

UARTZ BROWN 5,00mm   Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Brown, kahve ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.   Ne..

Hızlı Görünüm

QUARTZ BROWN 7,00mm

(0)
800,00TL

QUARTZ BROWN 7,00mm   Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Brown, kahve ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.   N..

Hızlı Görünüm

QUARTZ GREEN 3,00mm

(0)
615,00TL

QUARTZ GREEN 3,00mm   Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Brown, kahve ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.  Neo..

Hızlı Görünüm

QUARTZ GREEN 5,00mm

(0)
650,00TL

QUARTZ GREEN 5,00mm   Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Grreen, yeşil ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.   ..

Hızlı Görünüm

QUARTZ GREEN 7,00mm

(0)
800,00TL

QUARTZ GREEN 7,00mm   Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Brown, kahve ve bej tonların ağırlıklı kullanıldığı renk skalası ile mera seçiminde kamuflaj avantajları sunmaktadır.   Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.   N..

Hızlı Görünüm

THERMOSKIN DARK 3,00mm YAMAMOTO

(0)
800,00TL

JAKBOENO THERMOSKIN DARK 3,00mm   Yeni nesil JakBoeno Thermoskin elbiseler, Yamamoto 39 neopren ile üretildiler. Dark modeli, karanın farklı tonları ile siyah tutkunları için üretildi. Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell neopren dir.   Neopren Yamamoto 39  %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yüksek esne..

Hızlı Görünüm

THERMOSKIN DARK 5,00mm YAMAMOTO

(0)
920,00TL

JAKBOENO THERMOSKIN DARK 5,00mm   Yeni nesil JakBoeno Thermoskin elbiseler, Yamamoto 39 neopren ile üretildiler. Dark modeli, karanın farklı tonları ile siyah tutkunları için üretildi. Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell neopren dir.   Neopren Yamamoto39  %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yük..

Hızlı Görünüm

THERMOSKIN DARK 7,00mm YAMAMOTO

(0)
1.020,00TL

JAKBOENO THERMSOKIN DARK 7,00mm   Yeni nesil JakBoeno Thermoskin elbiseler, Yamamoto 39 neopren ile üretildiler. Dark modeli, karanın farklı tonları ile siyah tutkunları için üretildi. Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell neopren dir.   Neopren Yamamoto 39  %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, y..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

THERMOSKIN KARMA 7,00mm YAMAMOTO

(0)
1.020,00TL

JAKBOENO THERMOSKIN KARMA 7,00mm   Yeni nesil JakBoeno Thermoskin elbiseler, Yamamoto 39 neopren ile üretildiler. Karma modeli, yeşil ve kahve tonlarının kombinasyonu ile kamuflaj avantajı için dizayn edildiler. Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell neoprendir.   Neopren Yamamoto39  %100 CR (Chloropren Rubber) neop..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Başa Dön
Whatsapp Destek
Herhangi bir sorunuz için lütfen bize Whatsapp üzerinden ulaşın.
Atila YIlmaz
Müşteri Destek